KONST / Litografier / Färglitografi 12455207
nr 1245 5207
Karl Höglund
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 100/290. Motivet: 40x29 cm
Karl Höglund, född 1940 i Stockholm, svensk målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 1 april 2019
kl 19:44:15
300 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
800 kr
1.000 kr
Karl Höglund
Läs mer om Karl Höglund